Henkilökunnan yhteystiedot

Studiekoordinator

Johanna Ahlfors

Axxell Tammisaaressa
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari
Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7550
Sähköposti: Johanna.Ahlfors@axxell.fi

Sakkunnig och Arbetarskyddschef

Sandra Berglund




Icke anträffbar till den 03.01.2021.

Studiekoordinator

Maria Björklöf

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7424
Sähköposti: Maria.Bjorklof@axxell.fi

IT-chef

Christian Emas

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7391
Sähköposti: Christian.Emas@axxell.fi

Sekreterare

Monica Envall

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7342
Sähköposti: Monica.Envall@axxell.fi

Bokföringsassistent

Gunilla Fagerström

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7377
Sähköposti: Gunilla.Fagerstrom@axxell.fi

Studiekoordinator

Angela Forsman

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7597
Sähköposti: Angela.Forsman@axxell.fi

Löneräknare / HR-ansvar

Anne-Louise Fyrqvist

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7380
Sähköposti: Anne-Louise.Fyrqvist@axxell.fi

Sakkunnig

Tanja Halttunen

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7351
Sähköposti: Tanja.Halttunen@axxell.fi

e-Learning developer

Peter Hartman

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7690
Sähköposti: Peter.Hartman@axxell.fi

Ekonomichef

Anna Henriksson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7376
Sähköposti: Anna.Henriksson@axxell.fi

Rektors assistent

Maria Isaksson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7355
Sähköposti: Maria.Isaksson@axxell.fi

Rektor

Lena Johansson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7345
Sähköposti: Lena.Johansson@axxell.fi

Verkställande direktör

Stefan Johansson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7340
Sähköposti: Stefan.Johansson@axxell.fi

IT-planerare

Thomas Kalander

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7392
Sähköposti: Thomas.Kalander@axxell.fi

Sakkunnig och Arbetarskyddschef

Timo Laurila

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7348
Sähköposti: Timo.Laurila@axxell.fi

Examenshandledare

Camilla Lindberg

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Sähköposti: Camilla.Lindberg@axxell.fi

Handledare på internat

Bettina Lindholm

Axxell Tammisaaressa
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari
Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7602
Sähköposti: Bettina.Lindholm@axxell.fi

Bokförare

Katarina Lundström

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7381
Sähköposti: Katarina.Lundstrom@axxell.fi

Prorektor

Lillemor Norrena

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7356
Sähköposti: Lillemor.Norrena@axxell.fi

Kommunikationschef

Maria Pettersson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7357
Sähköposti: Maria.Pettersson@axxell.fi

IT-systemplanerare

Monica Polenius

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7395
Sähköposti: Monica.Polenius@axxell.fi

Bokförare

Monica Roos

Axxell Tammisaaressa
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari
Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7378
Sähköposti: Monica.Roos@axxell.fi

HR-chef

Tina Rosenlund

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7383
Sähköposti: Tina.Rosenlund@axxell.fi

Huvudbokförare

Lisbeth Sjöblom

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7384
Sähköposti: Lisbeth.Sjoblom@axxell.fi

Studiekoordinator

Sari Suomalainen

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7619
Sähköposti: Sari.Suomalainen@axxell.fi

Löneräknare / HR-uppgifter

Ann-Christin Westerlund

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7386
Sähköposti: Ann-Christin.Westerlund@axxell.fi

Webbmaster

Sebastian Wikholm

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7397
Sähköposti: Sebastian.Wikholm@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.