ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Henkilökunnan yhteystiedot

Studiekoordinator

Johanna Ahlfors

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7550
Sähköposti: Johanna.Ahlfors@axxell.fi

e-Mentor

Nina Ahtola

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7535
Sähköposti: Nina.Ahtola@axxell.fi

HR-assistent

Ninja Dilén

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7386
Sähköposti: Ninja.Dilen@axxell.fi

IT-chef

Christian Emas




Icke anträffbar till den 31.05.2024.

Sekreterare

Monica Envall

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7342
Sähköposti: Monica.Envall@axxell.fi

Studiekoordinator

Angela Forsman

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7597
Sähköposti: Angela.Forsman@axxell.fi

HR-sakkunnig

Anne-Louise Fyrqvist

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7380
Sähköposti: Anne-Louise.Fyrqvist@axxell.fi

IT-planerare

Peter Grönberg

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7398
Sähköposti: Peter.Gronberg@axxell.fi

Kommunikatör

Sarah Grönstrand

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7367
Sähköposti: Sarah.Gronstrand@axxell.fi

Sakkunnig

Tanja Halttunen

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7351
Sähköposti: Tanja.Halttunen@axxell.fi

e-Learning developer

Peter Hartman

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7690
Sähköposti: Peter.Hartman@axxell.fi

Ekonomichef

Anna Henriksson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7376
Sähköposti: Anna.Henriksson@axxell.fi

Rektors assistent

Maria Isaksson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7355
Sähköposti: Maria.Isaksson@axxell.fi

Verkställande direktör

Stefan Johansson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7340
Sähköposti: Stefan.Johansson@axxell.fi

Arbetslivschef

Lena Johansson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7345
Sähköposti: Lena.Johansson@axxell.fi

vik. IT-chef

Thomas Kalander

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7392
Sähköposti: Thomas.Kalander@axxell.fi

Sakkunnig för ledningssystem och arbetarskyddschef

Timo Laurila

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7348
Sähköposti: Timo.Laurila@axxell.fi

Examenshandledare

Camilla Lindberg

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7362
Sähköposti: Camilla.Lindberg@axxell.fi

Bokförare

Katarina Lundström

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7381
Sähköposti: Katarina.Lundstrom@axxell.fi

Rektor

Lillemor Norrena

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7356
Sähköposti: Lillemor.Norrena@axxell.fi

Kommunikationschef

Maria Pettersson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7357
Sähköposti: Maria.Pettersson@axxell.fi

Bokförare

Monica Roos

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7378
Sähköposti: Monica.Roos@axxell.fi

HR-chef

Tina Rosenlund

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7383
Sähköposti: Tina.Rosenlund@axxell.fi

Projektkoordinator

Janina Rönnberg

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7374
Sähköposti: Janina.Ronnberg@axxell.fi

Ekonomisakkunnig

Evalotte Spring-Lindström

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7375
Sähköposti: Evalotte.Spring-Lindstrom@axxell.fi

Webbmaster

Sebastian Wikholm

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7397
Sähköposti: Sebastian.Wikholm@axxell.fi

IT-suunnittelija

Jukka Ylimäki

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7399
Sähköposti: Jukka.Ylimaki@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.