Henkilökunnan yhteystiedot

Lokalvårdare

Sandra Aaltonen

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7257
Sähköposti: Sandra.Aaltonen@axxell.fi

Lärare

Dick Essén

Gemensamma Ämnen

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7222
Sähköposti: Dick.Essen@axxell.fi

Lärare

Anna Gråhn

Turism

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7263
Sähköposti: Anna.Grahn@axxell.fi

Cafeansvarig

Harry Heino

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7797
Sähköposti: Harry.Heino@axxell.fi

Lektor

Bertel Henriksson

Sjöfart

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7255
Sähköposti: Bertel.Henriksson@axxell.fi

Vahtimestari

Kim Karlsson

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7258
Sähköposti: Kim.Karlsson@axxell.fi

Lärare

Maria Lindell-Luukkonen

Gemensamma Ämnen

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen
Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7266
Sähköposti: maria.lindell-luukkonen@axxell.fi

Studiesekreterare

Ingrid Mattsson

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7260
Sähköposti: Ingrid.Mattsson@axxell.fi

Examenshandledare

Yanna Nyberg

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7265
Sähköposti: Yanna.Nyberg@axxell.fi

Lärare

Erika Silventoinen

Turism


Icke anträffbar till den 31.07.2021.

Lektor

Robert Stolpe

Sjöfart

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7262
Sähköposti: Robert.Stolpe@axxell.fi

Lärare

Regina Tyrsky

Turism

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7224
Sähköposti: Regina.Tyrsky@axxell.fi

Lärare

Björn Widenius

Turism

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Sähköposti: Bjorn.Widenius@axxell.fi

Lärare

Charlotta von Bergmann

Merkonom

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7794
Sähköposti: Charlotta.vonBergmann@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.