Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Daniel Backman

Vildmarks- Och Naturguide

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7279
Sähköposti: Daniel.Backman@axxell.fi

Gårdskarl

Dick Bergström

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7280
Sähköposti: Dick.Bergstrom@axxell.fi

Enhetschef

Tomas Björkroth

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7276
Sähköposti: Tomas.Bjorkroth@axxell.fi

Lokalvårdare

Kaj Dahlqvist

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7284
Sähköposti: Kaj.Dahlqvist@axxell.fi

Lärare

Allan Dahlén

Djurskötare På Klinik

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7334
Sähköposti: Allan.Dahlen@axxell.fi

Lokalvårdare

Gita Ekbom

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7317
Sähköposti: Gita.Ekbom@axxell.fi

Köksbiträde

Katarina Engblom

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Puhelin: +358 290 01 7283
Sähköposti: Katarina.Engblom@axxell.fi

Stallmästare

Hans Franzén




Icke anträffbar till den 30.06.2020.

Examenshandledare

Ida Fredriksson

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7327
Sähköposti: Ida.Fredriksson@axxell.fi

Lärare

Andrea Granroth

Djurskötare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7325
Sähköposti: Andrea.Granroth@axxell.fi

Internatsövervakare

Susanne Gustafsson

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7290
Sähköposti: Susanne.Gustafsson@axxell.fi

Lärare

Ingrid Hagman

Hästskötare/ridinstruktör

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7292
Sähköposti: Ingrid.Hagman@axxell.fi

Opettaja

Timo Hämylä

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7315
Sähköposti: Timo.Hamyla@axxell.fi

Lärare

Henrik Jern

Vildmarks- Och Naturguide

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7297
Sähköposti: Henrik.Jern@axxell.fi

Djurskötare

Anina Järvelä

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7118
Sähköposti: Anina.Jarvela@axxell.fi

Studiesekreterare

Linda Karlsson

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7308
Sähköposti: Linda.Karlsson@axxell.fi

Traktorförare

Cay Karlsson

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7298
Sähköposti: Cay.Karlsson@axxell.fi

Vastaava koirakouluttaja

Jaana Karppinen

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7117
Sähköposti: Jaana.Karppinen@axxell.fi

Djurskötare

Jonna Kemilä

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Sähköposti: Jonna.Kemila@axxell.fi

Lärare

Sofia Knuts

Djurskötare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7271
Sähköposti: Sofia.Knuts@axxell.fi

Lärare

Regina Koschinski

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa
Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7482
Sähköposti: Regina.Koschinski@axxell.fi

Lärare

Maria Kulmala

Utbildningsledare Brusaby

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7270
Sähköposti: Maria.Kulmala@axxell.fi

Lärare

Ingeborg Lignell

Djurskötare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7302
Sähköposti: Ingeborg.Lignell@axxell.fi

Lärare

Kadi Lilloja

Djurskötare På Klinik

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7281
Sähköposti: Kadi.Lilloja@axxell.fi

Lärare

Jenni Lindström

Djurtränare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7312
Sähköposti: Jenni.Lindstrom@axxell.fi

Opettaja

Tiina Loisa

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7291
Sähköposti: Tiina.Loisa@axxell.fi

Köksbiträde

Johanna Lönnroth

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Sähköposti: Johanna.Lonnroth@axxell.fi

Lärare

Mathias Lönnström

Naturfotografi

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7285
Sähköposti: Mathias.Lonnstrom@axxell.fi

Lärare

Rolf Nybondas

Landsbygdsföretagare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7309
Sähköposti: Rolf.Nybondas@axxell.fi

Lärare

Ulf Nyholm

Skogsarbetare-skogsserviceproducent

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7918
Sähköposti: Ulf.Nyholm@axxell.fi

Lokalvårdare

Helén Nyqvist

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7310
Sähköposti: Helen.Nyqvist@axxell.fi

Husmor

Marina Retti

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7313
Sähköposti: Marina.Retti@axxell.fi

Lärare

Stefan Selenius

Landsbygdsföretagare

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7316
Sähköposti: Stefan.Selenius@axxell.fi

Studiesekreterare

Tiina Stenberg-Ginström

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7318
Sähköposti: Tiina.Stenberg-Ginstrom@axxell.fi

Stallmästare

Katja Viklund

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Sähköposti: Katja.Viklund@axxell.fi

Ansvarig koskötare

Sergii Voitevych

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7288
Sähköposti: Sergii.Voitevych@axxell.fi

Driftschef (Brusaby gård)

Leila Warén-Backström

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7333
Sähköposti: Leila.Waren-Backstrom@axxell.fi

Lärare

Ulf Wikström

Skogsarbetare-skogsserviceproducent


Icke anträffbar till den 31.07.2020.

Lärare

Svante Wistbacka

Naturbranschen

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7277
Sähköposti: Svante.Wistbacka@axxell.fi

Handledare

Åsa Österberg

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7331
Sähköposti: Asa.Osterberg@axxell.fi

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.