Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Nina Ahlfors

Kosmetolog

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7762
Sähköposti: Nina.Ahlfors@axxell.fi

Lärare

Nina Björkfelt

Kosmetolog

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7765
Sähköposti: Nina.Bjorkfelt@axxell.fi

Studiesekreterare

Gun-Britt Engblom

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Puhelin: +358 290 01 7783
Matkapuhelin: +358 44 739 7783
Sähköposti: Gun-Britt.Engblom@axxell.fi

Lärare

Anders Fagerlund

Kock-servitör

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7766
Sähköposti: Anders.Fagerlund@axxell.fi

Lärare

Magnus Glader

Gemensamma Ämnen

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7801
Sähköposti: Magnus.Glader@axxell.fi

Lärare

Jonny Granvik

Husbyggare

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7799
Sähköposti: Jonny.Granvik@axxell.fi

Lärare

Johan Gustafsson

El/automationsmontör

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7771
Sähköposti: Johan.Gustafsson@axxell.fi

Studiesekreterare

Jerker Hagström

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7773
Sähköposti: Jerker.Hagstrom@axxell.fi

Lokalvårdare

Marlon Harewood

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7768
Sähköposti: Marlon.Harewood@axxell.fi

Lärare

Oona Johansson

Gemensamma Ämnen

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7774
Sähköposti: Oona.Johansson@axxell.fi

Kock

Camilla Karlsson

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7229
Sähköposti: Camilla.Karlsson@axxell.fi

Internatsövervakare

Elias Khoury

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7225
Sähköposti: Elias.Khoury@axxell.fi

Lärare

Regina Koskinen

Närvårdare

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7242
Sähköposti: Regina.Koskinen@axxell.fi

Lärare

Curt-Erik Laine

El/automationsmontör

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7780
Sähköposti: Curt-Erik.Laine@axxell.fi

Sakkunnig

Anders Levin

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7782
Sähköposti: Anders.Levin@axxell.fi

Lärare

Maria Lindell-Luukkonen

Gemensamma Ämnen

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen
Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7266
Sähköposti: maria.lindell-luukkonen@axxell.fi

Lärare

Joel Mattsson

El/automationsmontör

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7793
Sähköposti: Joel.Mattsson@axxell.fi

Studiesekreterare

Susanne Norrgård

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Puhelin: +358 290 01 7240
Sähköposti: Susanne.Norrgard@axxell.fi

Lokalvårdare

Tanja Parkkari

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7795
Sähköposti: Tanja.Parkkari@axxell.fi

Examenshandledare

Johanna Rosenqvist




Icke anträffbar till den 30.09.2020.

Opettaja

Eeva-Stiina Sallmén

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Sähköposti: Eeva-Stiina.Sallmen@axxell.fi

Lärare

Cecilia Skaag

Kock-servitör

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7792
Sähköposti: Cecilia.Skaag@axxell.fi

Laitoshuoltaja

Maire Stenlund

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7769
Sähköposti: Maire.Stenlund@axxell.fi

Lärare

Sara Strömborg

Närvårdare

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7243
Sähköposti: Sara.Stromborg@axxell.fi

Lärare

Kasper Sundholm

Husbyggare

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7787
Sähköposti: Kasper.Sundholm@axxell.fi

Husmor

Susanne Sundqvist

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7796
Sähköposti: Susanne.Sundqvist@axxell.fi

Lärare

Carina Tamminen

Närvårdare

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7239
Sähköposti: Carina.Tamminen@axxell.fi

Examenshandledare

Anna Öhman

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7779
Sähköposti: Anna.Ohman@axxell.fi

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.