Henkilökunnan yhteystiedot

Koulunkäyntiavustaja

Areej Almasri

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7881
Sähköposti: Areej.Almasri@axxell.fi

Sosiaaliohjaaja

Toni Autio

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7840
Sähköposti: Toni.Autio@axxell.fi

Opettaja

Eija Eloholma

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7856
Sähköposti: Eija.Eloholma@axxell.fi

Opettaja

Anu Jantunen

Axxell Helsingissä
Mannerheimintie 160 A 2. kerros
00300 Helsinki
Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7869
Sähköposti: Anu.Jantunen@axxell.fi

Opettaja

Anna Junola

Axxell Helsingissä, Kivensilmänkuja
Kivensilmänkuja 2
00920 Helsingfors
Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7857
Sähköposti: Anna.Junola@axxell.fi

Opettaja

Inka Järvilehto

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7887
Sähköposti: Inka.Jarvilehto@axxell.fi

Opettaja

Zakhar Kuzmin

Axxell Helsingissä, Kivensilmänkuja
Kivensilmänkuja 2
00920 Helsingfors
Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7851
Sähköposti: Zakhar.Kuzmin@axxell.fi

Opettaja

Raili Lamminmäki

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Sähköposti: Raili.Lamminmaki@axxell.fi

Opettaja

Maija Luukkonen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7714
Sähköposti: Maija.Luukkonen@axxell.fi

Opettaja

Vaida Norho

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Sähköposti: Vaida.Norho@axxell.fi

Opettaja

Suvi Nyman

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Sähköposti: Suvi.Nyman@axxell.fi

Opettaja

Annemaria Paukkunen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7847
Sähköposti: Annemaria.Paukkunen@axxell.fi

Opettaja

Sari Pehkonen




Icke anträffbar till den 31.12.2021.

Opettaja

Hannele Päivärinta

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Sähköposti: Hannele.Paivarinta@axxell.fi

Opettaja

Elina Sadeniemi

Axxell Helsingissä
Mannerheimintie 160 A 2. kerros
00300 Helsinki
Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7841
Sähköposti: Elina.Sadeniemi@axxell.fi

Laitoshuoltaja

Samniang Thipkrathok

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7885
Sähköposti: Samniang.Thipkrathok@axxell.fi

Opettaja

Johanna Tiuraniemi

Axxell Helsingissä, Kivensilmänkuja
Kivensilmänkuja 2
00920 Helsingfors
Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7816
Sähköposti: Johanna.Tiuraniemi@axxell.fi

Opettaja

Kaisa Toiviainen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7814
Sähköposti: Kaisa.Toiviainen@axxell.fi

Opettaja

Aurora Vasama

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7848
Sähköposti: Aurora.Vasama@axxell.fi

Opintosihteeri

Irja Virkkunen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7837
Sähköposti: Irja.Virkkunen@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.