ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Henkilökunnan yhteystiedot

Koulunkäyntiavustaja

Areej Almasri

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7881
Sähköposti: Areej.Almasri@axxell.fi

Sosiaaliohjaaja

Toni Autio

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7840
Sähköposti: Toni.Autio@axxell.fi

Opettaja

Eija Eloholma

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7856
Sähköposti: Eija.Eloholma@axxell.fi

Opettaja

Anu Jantunen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7869
Sähköposti: Anu.Jantunen@axxell.fi

Opettaja

Inkeri Kaipiainen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7827
Sähköposti: Inkeri.Kaipiainen@axxell.fi

Opettaja

Raili Lamminmäki

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Sähköposti: Raili.Lamminmaki@axxell.fi

Opettaja

Vaida Norho

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Sähköposti: Vaida.Norho@axxell.fi

Opettaja

Annemaria Paukkunen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7847
Sähköposti: Annemaria.Paukkunen@axxell.fi

Opettaja

Sari Pehkonen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7859
Sähköposti: Sari.Pehkonen@axxell.fi

Opettaja

Tiina Tamberg

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7809
Sähköposti: Tiina.Tamberg@axxell.fi

Laitoshuoltaja

Samniang Thipkrathok

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7885
Sähköposti: Samniang.Thipkrathok@axxell.fi

Opettaja

Kaisa Toiviainen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7814
Sähköposti: Kaisa.Toiviainen@axxell.fi

Opintosihteeri

Irja Virkkunen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7837
Sähköposti: Irja.Virkkunen@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.