Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Tom Jacoby

Fordonsmekaniker

Axxell Karjaalla
Postimestarinkatu 19
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7524
Sähköposti: Tom.Jacoby@axxell.fi

Opettaja

Anu Jantunen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7869
Sähköposti: Anu.Jantunen@axxell.fi

Lärare

Henrik Jern

Vildmarks- Och Naturguide

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7297
Sähköposti: Henrik.Jern@axxell.fi

Rektor

Lena Johansson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7345
Sähköposti: Lena.Johansson@axxell.fi

Lärare

Rabbe Johansson

Plåtslagare-svetsare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7558
Sähköposti: Rabbe.Johansson@axxell.fi

Lärare

Oona Johansson

Gemensamma Ämnen

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7774
Sähköposti: Oona.Johansson@axxell.fi

Verkställande direktör

Stefan Johansson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7340
Sähköposti: Stefan.Johansson@axxell.fi

Opettaja

Anna Junola

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7857
Sähköposti: Anna.Junola@axxell.fi

Opettaja

Taina Juvonen

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7713
Sähköposti: Taina.Juvonen@axxell.fi

Djurskötare

Anina Järvelä




Icke anträffbar till den 14.10.2020.

Opintosihteeri

Triin Jõgi

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7855
Sähköposti: Triin.Jogi@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.