Henkilökunnan yhteystiedot

Opettaja

Hanna Markkanen

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7810
Sähköposti: Hanna.Markkanen@axxell.fi

Opettaja

Marja-Leena Mattila

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Sähköposti: Marja-Leena.Mattila@axxell.fi

Studiesekreterare

Ingrid Mattsson

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7260
Sähköposti: Ingrid.Mattsson@axxell.fi

Lärare

Joel Mattsson

El/automationsmontör

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7793
Sähköposti: Joel.Mattsson@axxell.fi

Lärare

Leena Melin

Närvårdare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7443
Sähköposti: Leena.Melin@axxell.fi

Lärare

Albert Metsämäki

Husbyggare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7570
Sähköposti: Albert.Metsamaki@axxell.fi

Examenshandledare

Unni Mjølsnes

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7529
Sähköposti: Unni.Mjolsnes@axxell.fi

Lärare

Martin Molnár

Datanom

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7439
Sähköposti: Martin.Molnar@axxell.fi

Examenshandledare

Cecilia Montén

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7460
Sähköposti: Cecilia.Monten@axxell.fi

Opettaja

Virva Muotka




Icke anträffbar till den 31.12.2020.

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.