ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Isa Palmén

Trädgårdsmästare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7652
Sähköposti: Isa.Palmen@axxell.fi

Opettaja

Sari Pehkonen




Icke anträffbar till den 02.04.2024.

Lärare

Heidi Pelander-Hänninen

Artesan Inredare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7655
Sähköposti: Heidi.Pelander-Hanninen@axxell.fi

Lärare

Anna Pensas

Trädgårdsmästare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7653
Sähköposti: Anna.Pensas@axxell.fi

Kommunikationschef

Maria Pettersson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7357
Sähköposti: Maria.Pettersson@axxell.fi

Lärare

Johan Pihlström

Snickare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7512
Sähköposti: Johan.Pihlstrom@axxell.fi

Opettaja

Kristiina Pohjanen-Bernardi

Axxell Helsingissä
Mannerheimintie 160 A 2. kerros
00300 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7685
Sähköposti: Kristiina.Pohjanen-Bernardi@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.