Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Isa Palmén

Trädgårdsmästare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7652
Sähköposti: Isa.Palmen@axxell.fi

Opettaja

Annemaria Paukkunen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7847
Sähköposti: Annemaria.Paukkunen@axxell.fi

Opettaja

Sari Pehkonen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7859
Sähköposti: Sari.Pehkonen@axxell.fi

Lärare

Anna Pensas

Trädgårdsmästare

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7653
Sähköposti: Anna.Pensas@axxell.fi

Kommunikationschef

Maria Pettersson

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7357
Sähköposti: Maria.Pettersson@axxell.fi

Lärare

Ulla Pohjola-Silfver

Kock

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7493
Sähköposti: Ulla.Pohjola-Silfver@axxell.fi

IT-systemplanerare

Monica Polenius

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7395
Sähköposti: Monica.Polenius@axxell.fi

Opettaja

Seija Purhonen




Icke anträffbar till den 31.12.2020.

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.