Henkilökunnan yhteystiedot

Opettaja

Linda Saarimäki

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7849
Sähköposti: Linda.Saarimaki@axxell.fi

Opettaja

Marjo Salmela

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7833
Sähköposti: Marjo.Salmela@axxell.fi

Lärare

Nina Sevelius

Utbildningsledare Överby

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7658
Sähköposti: Nina.Sevelius@axxell.fi

Opettaja

Irina Silina

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7817
Sähköposti: Irina.Silina@axxell.fi

Koulunkäyntiavustaja

Aláa-H Sufar

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7707
Sähköposti: Alaa-H.Sufar@axxell.fi

Trädgårdsarbetare

Mats Sundström

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7661
Sähköposti: Mats.Sundstrom@axxell.fi

Opettaja

Beáta Sütö

Axxell Espoossa, Miestentie
Miestentie 3, 5. Kerros
02150 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7709
Sähköposti: Beata.Suto@axxell.fi

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.