Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Nina Sandström

Lokalvårdare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7609
Sähköposti: Nina.Sandstrom@axxell.fi

Lärare

Martina Sjöblom

Närvårdare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7422
Sähköposti: Martina.Sjoblom@axxell.fi

Lärare

Sofia Sjöblom

Barnledare/ungdomsledare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7532
Sähköposti: Sofia.Sjoblom@axxell.fi

Lärare

Rasmus Skoog

Rörmontör

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7606
Sähköposti: Rasmus.Skoog@axxell.fi

Lärare

Krister Stenroos

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7421
Sähköposti: Krister.Stenroos@axxell.fi

Handledare

FridaL Strandström

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7432
Sähköposti: FridaL.Strandstrom@axxell.fi

Lärare

Marica Sundström

Gemensamma Ämnen


Icke anträffbar till den 31.12.2020.

Examenshandledare

Emilia Söderlund

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7835
Sähköposti: Emilia.Soderlund@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.