Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Petra Baarman

Allmänt Yrkes-/spec.yrkesexamen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7631
Sähköposti: Petra.Baarman@axxell.fi

Lärare

Daniel Backman

Vildmarks- Och Naturguide

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7279
Sähköposti: Daniel.Backman@axxell.fi

Sakkunnig och Arbetarskyddschef

Sandra Berglund




Icke anträffbar till den 03.01.2021.

Lärare

Lotta Berglund

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7525
Sähköposti: Lotta.Berglund@axxell.fi

Gårdskarl

Dick Bergström

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7280
Sähköposti: Dick.Bergstrom@axxell.fi

Lärare

Gita Björk

Närvårdare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7428
Sähköposti: Gita.Bjork@axxell.fi

Lärare

Nina Björkfelt

Kosmetolog

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7765
Sähköposti: Nina.Bjorkfelt@axxell.fi

Studiekoordinator

Maria Björklöf

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7424
Sähköposti: Maria.Bjorklof@axxell.fi

Enhetschef

Tomas Björkroth

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7276
Sähköposti: Tomas.Bjorkroth@axxell.fi

Lärare

Ann-Kristin Bäckroos

Artesan Textil

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7474
Sähköposti: Ann-Kristin.Backroos@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.