Henkilökunnan yhteystiedot

Opettaja

Tiina Tamberg

Matkapuhelin: +358 44 739 7809
Sähköposti: Tiina.Tamberg@axxell.fi

Lärare

Carina Tamminen

Närvårdare

Axxell Paraisilla
Vapparintie 4
21600 Parainen

Matkapuhelin: +358 44 739 7239
Sähköposti: Carina.Tamminen@axxell.fi

Laitoshuoltaja

Samniang Thipkrathok

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7885
Sähköposti: Samniang.Thipkrathok@axxell.fi

Opettaja

Johanna Tiuraniemi

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7816
Sähköposti: Johanna.Tiuraniemi@axxell.fi

Opettaja

Kaisa Toiviainen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7814
Sähköposti: Kaisa.Toiviainen@axxell.fi

Lärare

Regina Tyrsky

Turism

Axxell Turussa
Juhana Herttuan Puistokatu 21
20100 Turku

Matkapuhelin: +358 44 739 7224
Sähköposti: Regina.Tyrsky@axxell.fi

Lärare

Janina Törnroos

Frisör

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7563
Sähköposti: Janina.Tornroos@axxell.fi

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.