Henkilökunnan yhteystiedot

Opettaja

Vilhelmiina Valonen

Axxell Helsingissä, Kivensilmänkuja
Kivensilmänkuja 2
00920 Helsingfors

Matkapuhelin: +358 44 739 7689
Sähköposti: Vilhelmiina.Valonen@axxell.fi

Opettaja

Aurora Vasama

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7848
Sähköposti: Aurora.Vasama@axxell.fi

Opettaja

Inna Veykolaynen

Axxell Helsingissä, Kaarnatie
Kaarnatie 4, rak. 4
00410 Helsinki

Matkapuhelin: +358 44 739 7711
Sähköposti: Inna.Veykolaynen@axxell.fi

Stallmästare

Katja Viklund

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7293
Sähköposti: Katja.Viklund@axxell.fi

Opintosihteeri

Irja Virkkunen

Axxell Vantaalla
Neilikkatie 17
01300 Vantaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7837
Sähköposti: Irja.Virkkunen@axxell.fi

Lärare

Pertti Virta

Smide

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7621
Sähköposti: Pertti.Virta@axxell.fi

Ansvarig koskötare

Sergii Voitevych

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7288
Sähköposti: Sergii.Voitevych@axxell.fi

Handledare

Mikaela Voutila

Axxell Karjaalla
Postimestarinkatu 19
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7530
Sähköposti: Mikaela.Voutila@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.