Henkilökunnan yhteystiedot

Lärare

Anna-Stina Wahlström

Artesan Textil

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7506
Sähköposti: Anna-Stina.Wahlstrom@axxell.fi

Driftschef (Brusaby gård)

Leila Warén-Backström

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7333
Sähköposti: Leila.Waren-Backstrom@axxell.fi

Handledare

Joakim Wasiljeff

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7507
Sähköposti: Joakim.Wasiljeff@axxell.fi

Husmor

Jonas Wasiljeff

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7540
Sähköposti: Jonas.Wasiljeff@axxell.fi

Lärare

Bernhard Weckström

Allmänt Yrkes-/spec.yrkesexamen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7456
Sähköposti: Bernhard.Weckstrom@axxell.fi

Lärare

Henrika Weckström

Frisör

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7541
Sähköposti: Henrika.Weckstrom@axxell.fi

Lärare

Kamilla Weissenberg-Nordberg

Artesan Inredare


Icke anträffbar till den 31.07.2020.

Trädgårdsmästare

Cecilia Wendelin

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7656
Sähköposti: Cecilia.Wendelin@axxell.fi

Lärare

Karin Wernér

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7451
Sähköposti: Karin.Werner@axxell.fi

Lärare

Tom Wernér

Mångkunnig Teknik

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7620
Sähköposti: Tom.Werner@axxell.fi

Lokalvårdare

Eva Wessman

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7612
Sähköposti: Eva.Wessman@axxell.fi

Fastighetsskötare

Maria Westerholm

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7662
Sähköposti: Maria.Westerholm@axxell.fi

Enhetschef

Beatrice Westerlund

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7445
Sähköposti: Beatrice.Westerlund@axxell.fi

Löneräknare / HR-uppgifter

Ann-Christin Westerlund

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7386
Sähköposti: Ann-Christin.Westerlund@axxell.fi

Webbmaster

Sebastian Wikholm

Keskushallinto
Linnunlaulu 1
10650 Tammisaari

Matkapuhelin: +358 44 739 7397
Sähköposti: Sebastian.Wikholm@axxell.fi

Lärare

Maria Wikström

Artesan Guldsmide

Axxell Espoossa
Pehtorinkuja 3
02940 Espoo

Matkapuhelin: +358 44 739 7509
Sähköposti: Maria.Wikstrom@axxell.fi

Lokalvårdare

Anne Wikström

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7562
Sähköposti: Anne.Wikstrom@axxell.fi

Lärare

Ulf Wikström

Skogsarbetare-skogsserviceproducent


Icke anträffbar till den 31.07.2020.

Lärare

Svante Wistbacka

Naturbranschen

Axxell Kemiössä
Brusabyntie 2
25700 Kemiö

Matkapuhelin: +358 44 739 7277
Sähköposti: Svante.Wistbacka@axxell.fi

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.