ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Henkilökunnan yhteystiedot

Handledare

Joakim Wasiljeff

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7507
Sähköposti: Joakim.Wasiljeff@axxell.fi

Kökschef

Jonas Wasiljeff

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7540
Sähköposti: Jonas.Wasiljeff@axxell.fi

Lärare

Annica Wasström

Gemensamma Ämnen


Icke anträffbar till den 31.07.2023.

Lärare

Tom Wernér

Plåtslagare-svetsare

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7620
Sähköposti: Tom.Werner@axxell.fi

Lärare

Karin Wernér

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7451
Sähköposti: Karin.Werner@axxell.fi

Lokalvårdare

Eva Wessman

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7612
Sähköposti: Eva.Wessman@axxell.fi

Handledare

Daniel Westerholm

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7482
Sähköposti: Daniel.Westerholm@axxell.fi

Enhetschef

Beatrice Westerlund

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7445
Sähköposti: Beatrice.Westerlund@axxell.fi

Lärare

Christoffer Wiik

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7556
Sähköposti: Christoffer.Wiik@axxell.fi

Utbildare

Malin Wikström

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7553
Sähköposti: Malin.Wikstrom@axxell.fi

Lokalvårdare

Anne Wikström

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7562
Sähköposti: Anne.Wikstrom@axxell.fi

Handledare

Jenny Winstén

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7475
Sähköposti: Jenny.Winsten@axxell.fi

Axxellin vaihde:

puh. 0290 01 70

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.