Henkilökunnan yhteystiedot

Husmor

Jonas Wasiljeff

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7540
Sähköposti: Jonas.Wasiljeff@axxell.fi

Handledare

Joakim Wasiljeff

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7507
Sähköposti: Joakim.Wasiljeff@axxell.fi

Lärare

Henrika Weckström

Frisör

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7541
Sähköposti: Henrika.Weckstrom@axxell.fi

Lärare

Bernhard Weckström

Allmänt Yrkes-/spec.yrkesexamen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7456
Sähköposti: Bernhard.Weckstrom@axxell.fi

Lärare

Karin Wernér

Gemensamma Ämnen

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7451
Sähköposti: Karin.Werner@axxell.fi

Lärare

Tom Wernér

Mångkunnig Teknik

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7620
Sähköposti: Tom.Werner@axxell.fi

Lokalvårdare

Eva Wessman

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7612
Sähköposti: Eva.Wessman@axxell.fi

Enhetschef

Beatrice Westerlund

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7445
Sähköposti: Beatrice.Westerlund@axxell.fi

Lokalvårdare

Anne Wikström

Axxell Karjaalla
Ratakatu 75
10300 Karjaa

Matkapuhelin: +358 44 739 7562
Sähköposti: Anne.Wikstrom@axxell.fi

Yhteystiedot

Etsitkö tietyn henkilön yhteystietoja mutta et sitä täältä löydä? Voit myös löytää koulutuksen yhteyshenkilön koulutusluettelosta. Voit myös soittaa toimipisteen kansliaan tai vaihteeseemme 0290 01 70, he auttavat sinua eteenpäin.

Etsitkö Axxellin opiskelijoiden tarjomia palveluja? Suorat yhteystiedot löydät tästä.

Axxell tarjoaa yrityksille ja työnantajille räätälöityjä koulutuksia yrityksen oman tarpeen mukaan. Katso suorat yhteystiedot tästä.