ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Opettaja

Helen Cohen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7872
E-Mail: Helen.Cohen@axxell.fi

Opettaja

Montserrat Compte Fusté

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7832
E-Mail: Montserrat.CompteFuste@axxell.fi

Opettaja

Miki Garam

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7704
E-Mail: Miki.Garam@axxell.fi

Opettaja

Jaana Gummerus

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7821
E-Mail: Jaana.Gummerus@axxell.fi

Opettaja

Erika Gustafsson-Sundquist

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo
Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7865
E-Mail: Erika.Gustafsson-Sundquist@axxell.fi

Opettaja

Martta Hauru

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo
Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7708
E-Mail: Martta.Hauru@axxell.fi

Opettaja

Kristel Hiltunen

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7691
E-Mail: Kristel.Hiltunen@axxell.fi

Opettaja

Sanna Huuskonen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7883
E-Mail: Sanna.Huuskonen@axxell.fi

Opettaja

Yana Iljina

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7823
E-Mail: Yana.Iljina@axxell.fi

Opettaja

Anu Jantunen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors
Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7869
E-Mail: Anu.Jantunen@axxell.fi

Opettaja

Anna Junola

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors
Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7857
E-Mail: Anna.Junola@axxell.fi

Opettaja

Taina Juvonen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7713
E-Mail: Taina.Juvonen@axxell.fi

Opettaja

Inkeri Kaipiainen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors
Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7827
E-Mail: Inkeri.Kaipiainen@axxell.fi

Opettaja

Johanna Kartio

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7700
E-Mail: Johanna.Kartio@axxell.fi

Opettaja

Taina Kasso

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7813
E-Mail: Taina.Kasso@axxell.fi

Opettaja

Vilma Kettle

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

E-Mail: Vilma.Kettle@axxell.fi

Opettaja

Anu Kostamovaara

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

E-Mail: Anu.Kostamovaara@axxell.fi

Opettaja

Mia Kotro

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors
Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

E-Mail: Mia.Kotro@axxell.fi

Opettaja

Zakhar Kuzmin

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors
Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7851
E-Mail: Zakhar.Kuzmin@axxell.fi

Opettaja

Laura Laakkonen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7836
E-Mail: Laura.Laakkonen@axxell.fi

Yksikönjohtaja

Riitta Laukkanen

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo
Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7686
E-Mail: Riitta.Laukkanen@axxell.fi

Opettaja

Marja Laukkanen

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo
Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors
Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7712
E-Mail: Marja.Laukkanen@axxell.fi

Opettaja

Kristiina Lehtola

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo
Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7874
E-Mail: Kristiina.Lehtola@axxell.fi

Opettaja

Maija Luukkonen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors
Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7714
E-Mail: Maija.Luukkonen@axxell.fi

Toimtilahuoltaja

Ruechuta Naisawang

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

E-Mail: Ruechuta.Naisawang@axxell.fi

Sivutoiminen tuntiopettaja

Stina Nybäck

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7853
E-Mail: Stina.Nyback@axxell.fi

Opettaja

Terhi Raitala

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7815
E-Mail: Terhi.Raitala@axxell.fi

Opettaja

Johanna Rinne

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7696
E-Mail: Johanna.Rinne@axxell.fi

Opettaja

Elina Sadeniemi

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors
Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7841
E-Mail: Elina.Sadeniemi@axxell.fi

Opettaja

Tanja Sandberg

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7839
E-Mail: Tanja.Sandberg@axxell.fi

Opettaja

Eve Sova

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7846
E-Mail: Eve.Sova@axxell.fi

Opettaja

Kristiina Spolander

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7834
E-Mail: Kristiina.Spolander@axxell.fi

koulunkäyntiavustaja

Aláa-H Sufar

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo
Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7707
E-Mail: Alaa-H.Sufar@testipiste.eu

Opettaja

Beáta Sütö

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo
Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7709
E-Mail: Beata.Suto@axxell.fi

Opettaja

Tiina Tamberg

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors
Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7809
E-Mail: Tiina.Tamberg@axxell.fi

Opettaja

Johanna Tiuraniemi

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors
Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7816
E-Mail: Johanna.Tiuraniemi@axxell.fi

Opettaja

Salla Ulmanen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7882
E-Mail: Salla.Ulmanen@axxell.fi

Opettaja

Merja Vannela

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

E-Mail: Merja.Vannela@axxell.fi

Opettaja

Aurora Vasama

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors
Axxell i Vanda
Nejlikvägen 17
01300 Vanda

Mobile: +358 44 739 7848
E-Mail: Aurora.Vasama@axxell.fi

Opettaja

Inna Veykolaynen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors
Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7711
E-Mail: Inna.Veykolaynen@axxell.fi

Opettaja

Henna Vikman




Icke anträffbar till den 03.02.2022.

Opintosihteeri

Nan Zhang

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7842
E-Mail: Nan.Zhang@testipiste.eu

Opettaja

Karoliina Zschauer-Lilja

Axxell i Esbo, Karlfolksvägen
Karlfolksvägen 3, 5:e våningen
02150 Esbo
Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7888
E-Mail: Karoliina.Zschauer-Lilja@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.