ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Opettaja

Darja Belikova

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7687
E-Mail: Darja.Belikova@axxell.fi

Opettaja

Helen Cohen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7872
E-Mail: Helen.Cohen@axxell.fi

Opettaja

Montserrat Compte Fusté




Icke anträffbar till den 31.12.2022.

Opettaja

Miki Garam

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7704
E-Mail: Miki.Garam@axxell.fi

Opettaja

Jaana Gummerus

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7821
E-Mail: Jaana.Gummerus@axxell.fi

Opettaja

Erika Gustafsson-Sundquist

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7865
E-Mail: Erika.Gustafsson-Sundquist@axxell.fi

OPettaja

Outi Hassi

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7534
E-Mail: Outi.Hassi@axxell.fi

Opettaja

Kristel Hiltunen

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7691
E-Mail: Kristel.Hiltunen@axxell.fi

Opettaja

Sanna Huuskonen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7883
E-Mail: Sanna.Huuskonen@axxell.fi

Opettaja

Yana Iljina

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7823
E-Mail: Yana.Iljina@axxell.fi

Opettaja

Anna Junola

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7857
E-Mail: Anna.Junola@axxell.fi

Opettaja

Taina Juvonen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7713
E-Mail: Taina.Juvonen@axxell.fi

Opettaja

Johanna Kartio

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7700
E-Mail: Johanna.Kartio@axxell.fi

Opettaja

Vilma Kettle

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7716
E-Mail: Vilma.Kettle@axxell.fi

Opettaja

Anu Kostamovaara

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7864
E-Mail: Anu.Kostamovaara@axxell.fi

Opettaja

Zakhar Kuzmin

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7851
E-Mail: Zakhar.Kuzmin@axxell.fi

Opettaja

Laura Laakkonen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7836
E-Mail: Laura.Laakkonen@axxell.fi

Opettaja

Marja Laukkanen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7712
E-Mail: Marja.Laukkanen@axxell.fi

Yksikönjohtaja

Riitta Laukkanen

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7686
E-Mail: Riitta.Laukkanen@axxell.fi

Opettaja

Kristiina Lehtola

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7874
E-Mail: Kristiina.Lehtola@axxell.fi

Opettaja

Satu Leisko-Järvinen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7702
E-Mail: Satu.Leisko-Jarvinen@axxell.fi

Opettaja

Maija Luukkonen




Icke anträffbar till den 13.03.2023.

Toimitilahuoltaja

Ruechuta Naisawang

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7808
E-Mail: Ruechuta.Naisawang@axxell.fi

Opettaja

Terhi Raitala

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7815
E-Mail: Terhi.Raitala@axxell.fi

Opettaja

Johanna Rinne

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7696
E-Mail: Johanna.Rinne@axxell.fi

Opettaja

Linda Saarimäki

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7849
E-Mail: Linda.Saarimaki@axxell.fi

Opettaja

Elina Sadeniemi

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7841
E-Mail: Elina.Sadeniemi@axxell.fi

Opettaja

Tanja Sandberg

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7839
E-Mail: Tanja.Sandberg@axxell.fi

Opettaja

Eve Sova

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7846
E-Mail: Eve.Sova@axxell.fi

Koulunkäyntiavustaja

Aláa-H Sufar

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7707
E-Mail: Alaa-H.Sufar@testipiste.eu

Opettaja

Beáta Sütö




Icke anträffbar till den 31.03.2023.

Opettaja

Johanna Tiuraniemi

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7816
E-Mail: Johanna.Tiuraniemi@axxell.fi

Opettaja

Salla Ulmanen

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7472
E-Mail: Salla.Ulmanen@axxell.fi

Opettaja

Aurora Vasama

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7848
E-Mail: Aurora.Vasama@axxell.fi

Opettaja

Inna Veykolaynen

Axxell i Helsingfors, Kvarnögsgränd
Kvarnögsgränd 2
00920 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7711
E-Mail: Inna.Veykolaynen@axxell.fi

Opettaja

Henna Vikman

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7830
E-Mail: Henna.Vikman@testipiste.eu

Opettaja

Patrik Westerholm

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

E-Mail: Patrik.Westerholm@axxell.fi

Opintosihteeri

Nan Zhang

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7842
E-Mail: Nan.Zhang@testipiste.eu

Opettaja

Karoliina Zschauer-Lilja

Axxell i Helsingfors
Mannerheimvägen 160 A 2.e våningen
00300 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7888
E-Mail: Karoliina.Zschauer-Lilja@axxell.fi

Axxells växel: tfn 0290 01 70

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.