Contact Information for Axxells Personnel

Odefinierat A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
Opettaja

Anna Amber

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7822
E-Mail: Anna.Amber@axxell.fi

Opettaja

Helen Cohen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7872
E-Mail: Helen.Cohen@axxell.fi

Opettaja

Miki Garam

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

E-Mail: Miki.Garam@axxell.fi

Opettaja

Sanna Huuskonen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7883
E-Mail: Sanna.Huuskonen@axxell.fi

Opettaja

Taina Juvonen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7713
E-Mail: Taina.Juvonen@axxell.fi

Opettaja

Johanna Kartio

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7700
E-Mail: Johanna.Kartio@axxell.fi

Opettaja

Helinä Kekki

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7697
E-Mail: Helina.Kekki@axxell.fi

Opettaja

Jutta Kosola

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7693
E-Mail: Jutta.Kosola@axxell.fi

Opettaja

Johanna Rinne

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7696
E-Mail: Johanna.Rinne@axxell.fi

Opettaja

Elina Sadeniemi

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7841
E-Mail: Elina.Sadeniemi@axxell.fi

Opettaja

Tanja Sandberg

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7839
E-Mail: Tanja.Sandberg@axxell.fi

Opettaja

Outi Snellman

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7808
E-Mail: Outi.Snellman@axxell.fi

Opettaja

Eve Sova

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7846
E-Mail: Eve.Sova@axxell.fi

Opettaja

Kristiina Spolander

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7834
E-Mail: Kristiina.Spolander@axxell.fi

Opettaja

Inna Veykolaynen

Axxell i Helsingfors, Flarnvägen
Flarnvägen 4, byggnad 4
00410 Helsingfors

Mobile: +358 44 739 7711
E-Mail: Inna.Veykolaynen@axxell.fi

Kontaktuppgifter

Behöver du få tag i en specifik person gällande en viss utbildning men inte vet vem du skall kontakta då du söker i kontaktuppgifterna? Gå in i utbildningskatalogen, i utbildningskatalogen finns alla våra utbildningar samlade och där finns också kontaktuppgifter till utbildningarnas kontaktpersoner. Du kan också ringa verksamhetsortens kansli eller växeln 0290 01 70 så hjälper de dig vidare.

Säljtjänster som Axxells studerande erbjuder? Direkta kontaktuppgifter till de olika tjänsterna hittar du här.

Axxell erbjuder företag skräddarsydda utbildningar eller personalutbildningar som baserar sig på företagets eller kommunens egna behov. Här hittar du namn och kontaktuppgifter per bransch vem du kan kontakta.